piątek, 1 kwietnia 2016

Akcja Letnia - Rydzewo 2016

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami więc mamy propozycję na najlepsze zagospodarowanie czasu:
Kiedy : 1-14 sierpnia 2016r
Gdzie: Rydzewo 
Koszt: 850 zł ( zakwaterowanie , wyżywienie, ratownik WOPR i opieka medyczna  , wycieczki, materiały programowe i gospodarcze, transport)

Karty do odbioru u drużynowej.
----> TERMINY:
  • I rata (300 zł) i zwrot kart - 18.04.2016
  • II rata(250 zł) - 16.05.2016
  • III rata(300 zł) - 20.06.2016
W razie jakichkolwiek opóźnień w płatnościach proszę o informacje , przypominam również, że pieniążki przesyłamy wyłącznie na konto.
  • NR.KONTA: 08 2030 0045 1110 0000 0409 1130
  • Adres: Hufiec ZHP Białystok, ul. Sienkiewicza 22
    15-092 Białystok
  • Przykład wypełnienia przekazów pocztowych i bankowych: " DSCZ, Anna Kowalska,Rydzewo,1-14.08.2016, 155BDH, 850zł"
    gdzie.DSCZ - Dodatkowa składka członkowska zadaniowa, jest wymogiem narzuconym przez nasze władze.
  • Jeżeli rodzic potrzebuje Fakturę VAT proszę zgłosić to w Biurze Hufca
    lub mailowo hufiec@bialystok.zhp.pl
    Faktury wystawiane są do 14 dni od zaksięgowania kwoty.

środa, 30 marca 2016

Rajd św. Jerzego

Termin: 23.04.2016
Koszt: 9zł
Start: Cmentarz Wojskowy, ul.11-go Listopada godz. 9:00
Koniec: ok.godz. 15:00 na placu przed Teatrem Węgierki

Każdy uczestnik powinien mieć:
-prowiant
-coś do picia
-wygodne buty
-ubranie adekwatne do pogody
- zgodę rodziców na udział w Rajdzie (wzór zamieszczam pod spodem )


--------> Zgoda:
Wyrażam zgodę na udział mojego syna/ mojej córki ................................ w VI Rajdzie św. Jerzego , który odbędzie się dnia 23.04.2016r.
(podpis Rodzica)


                                                                                                                      Czuwaj!
                                                                                             dh.Gabriela Karabowicz

piątek, 19 lutego 2016

Biwak Szczepu

BIWAK SZCZEPU 

Nareszcie jest, długo wyczekiwany Biwak . Mam nadzieję, że spełnimy ten weekend we wspaniałej atmosferze z pełnym składem drużyny :) 

TERMIN: 18-20.03.2016 r.
MIEJSCE: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie, ul. Białostocka 36
KOSZT: 50 zł (zakwaterowanie, przejazd autokarem, ubezpieczenie, obiad, podwieczorek, materiały programowe i gospodarcze)
WYJAZD: zbiórka o godz. 16:30 , parking przy Kościele Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Jałbrzykowskiego 5 (Wysoki Stoczek)
POWRÓT: godz. 13:30, parking przy Kościele Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Jałbrzykowskiego 5 (Wysoki Stoczek)
ZWROT KART ORAZ WPŁATA  DO 6.03.2016r.

Co trzeba zabrać?
·        pełne umundurowanie (kto posiada)
·        śpiwór, karimata, poduszka
·        talerz, kubek, sztućce
·        buty na zmianę (do chodzenia po szkole)
·        przybory toaletowe, ręcznik
·        ubrania i bielizna na zmianę
·        piżama
·        jedzenie na śniadania i kolacje (zostanie podane po zakończeniu zgłoszeń)


Komendantka biwaku: phm. Magdalena Wróblewska 505 123 291.
Karty mogą państwo wydrukować sami, jest dostępna tutaj ---->
https://drive.google.com/…/0B3KgWew4ln1sbUZHd3MydDE0Q…/view… ewentualnie w razie braku możliwości dostaną ją Państwo ode mnie ;)


                                                                                      CZUWAJ! dh.Gabrysia ;)

piątek, 12 lutego 2016

Rajd Powstańców Styczniowych



Czuwaj!


Dnia 5 marca 2016 r, wyruszamy na Rajd po Puszczy Knyszyńskiej. Trasa harcerska to około 10 km nowych wyzwań i dobrej zabawy :)

Koszt: 13zł
Zgłoszenia : Do dh. Gabrysi bądź dh Asi po zbiórce, telefonicznie bądź smsowo :) Do 20.02.2016r.

Harcerskie urodziny ;)

Czuwaj! 


Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Myśli Braterskiej pojawiła się kolejna inicjatywa, otóż w sobotę 20.02 zamiast normalnej zbiórki odbędzie się Szczepowy Dzień Myśli Braterskiej ! :)


Kiedy? 20.02.2016
Gdzie? Sp 50
O której? Godzina 10
Do Której?  Godzina 12 (na koniec również spotykamy się pod sp50)


Zbiórka jest w formie gry terenowej , dlatego odpuszczamy sobie mundury i ubieramy się ciepło :)
Zgłoszenia proszę kierować do dh. Gabrysi :)
                                                                                                                               

czwartek, 14 stycznia 2016

#jeszczetylko10dni

                  #JeszczeTylko10Dni 

Moi drodzy, za 10 dni zaczynamy kolejny tydzień pełen zabawy uśmiechu i nauki w gronie naszej harcerskiej rodziny. Niedługo trzeba będzie zacząć pakować plecaczki (nie zostawiajcie na ostatnia chwile). Dlatego dołączam link do listy tego co będzie wam potrzebne :

DATA: 24-30.01.2016
MIEJSCE: Gimnazjum w Mońkach, 19-100 Mońki, ul. Leśna 3
 ZAKWATEROWANIE: w salach lekcyjnych, na materacach
WYJAZD: 24.01.2016 (niedziela) godz. 10:30, parking przy kościele Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Jałbrzykowskiego 5 (Wysoki Stoczek)
POWRÓT: 30.01.2016 (sobota), godz. 12:30, parking przy kościele Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Jałbrzykowskiego 5 (Wysoki Stoczek)

KONTAKT Z DZIECKIEM:

Telefoniczny kontakt z dzieckiem najlepiej nawiązać z dzieckiem poprzez drużynowego w godzinach: 8:00-9:30, 13:30-15:30, 18:30-19:45

telefony kontaktowe:


KOMENDANTKA:

 phm. Magdalena Wróblewska- 505 123 291

 Z-CA KOMENDANTKI:

 phm. Kinga Janicka- 791 963 691

DRUŻYNOWA: 


Gabriela Karabowicz- 504 309 739


CO WZIĄĆ?


 Pełne umundurowanie (jeżeli ktoś posiada),
 *śpiwór, poduszka,
 * PRZEŚCIERADŁO, 

*piżama/dres do spania,
 * 2 ręczniki, przybory toaletowe,
 * bielizna,
* ubrania na zmianę,

 * buty do chodzenia po szkole,
 * czapka, szalik, 2 pary rękawiczek
 * STRÓJ KĄPIELOWY, CZEPEK, KLAPKI
, *kubek
* igła, nitka, 

* notatnik, śpiewnik,
 *worek na brudne ubrania, 
* dzieciom z chorobą lokomocyjną prosimy podać leki we własnym zakresie,
 * jeżeli dziecko przyjmuje leki, prosimy spakować je w oddzielną torebkę i dołączyć kartkę z dawkowaniem,
 * drogocenne przedmioty zostawiamy w domu- komenda nie ponosi odpowiedzialności za zniszczone/zagubione rzeczy


niedziela, 6 grudnia 2015

Konkurs


Z racji, że nie brak nam pomysłowych, zdolnych i kreatywnych dzieci myślę, że Karteczek będzie mnóstwo :)

Regulamin:
1. Uczestnikami konkursu mogą być członkowie 33 Białostockiego Szczepu Drużyn Harcerskich i Zuchowych "Jagiellonowie" .
2. Termin składania prac to 12.12.2015, podczas Wigilii Szczepu do drużynowych.
3. Kartki mogą mieć dowolny format.
4. Kartki mogą być wykonane dowolną techniką.
5. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi na Wigilii Szczepu.
6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach, harcerskiej i zuchowej.
7.Prace muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem.
8. Oceniane będą:
* Technika
* Oryginalność
* Estetyka
* Pomysłowość.